Zobacz profil na Facebooku

Muzycy

Mariusz Dubrawski

Mariusz Dubrawski

Pianista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny – absolwent klasy fortepianu Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu prof. Teresy Manasterskiej (1987). Bezpośrednio po studiach pianistycznych dostaje propozycję pracy na Wydziale Wokalno – Aktorskim tej Uczelni ( obecnie Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina). Pianista w klasach śpiewu prof. Janiny Skalik, prof. Zdzisławy Donat, a obecnie w klasie prof. Jerzego Knetiga.

Prowadzi aktywną działalność artystyczną. Współpracuje z czołówką polskich artystów.

Andrzej Rękas

Andrzej Rękas

Maciej Kopczyński

Maciej Kopczyński

Marcin Cichocki

Marcin Cichocki

Mariusz Fazi Mielczarek

Mariusz Fazi Mielczarek

Michał Kowalski

Michał Kowalski

Wojciech Ruciński

Wojciech Ruciński

Adam Cegielski

Adam Cegielski

Karol Podkul

Karol Podkul

Klaudiusz Baran

Klaudiusz Baran

Akordeonista i bandoneonista, absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, oraz Conservatoire Paul Dukas w Paryżu. Laureat prestiżowych krajowych i międzynarodowych konkursów, nagrody Fryderyka w 2003 r. za płytę z dziełami A. Piazzoli. Koncertuje solo, zespołami kameralnymi i orkiestrą. Uczestnik  licznych festiwali w Polsce i za granicą. Wykładowca na międzynarodowych kursów interpretacji muzycznej,  Prodziekan Wydziału Instrumentalistyki UM im. F. Chopina w Warszawie. www.klaudiuszbaran.art.pl

Piotr Olszewski


Piotr Olszewski

Gitarzysta jazzowy, aranżer, pedagog, absolwent  Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej AM w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy, laureat nagrody głównej na I Konkursie Gitarzystów Jazzowych- Gitar City 1996. Zajmuje się  różnorodnymi  stylami muzycznymi: od piosenki, przez muzykę instrumentalną do jazzu, który pozostaje w głównym obszarze jego zainteresowań.

Jacek Pelc

Perkusista, leader, kompozytor, redaktor naczelny magazynu Top Drummer. Od początku lat 80 na profesjonalnej estradzie, festiwalach, w salach koncertowych i studiach nagraniowych z elitą wybitnych muzyków jazzowych. www.pelc.polishjaz.com www.topdrummer.pl
Kluczowe hasła dla wyszukiwarek internetowych: Jacek Pelc; GuDrumBa; City Jazz Trio; GuDrumBa Duet; GuDrumBa Duo.

Mirosław Wiśniewski

Mirek Wiśniewski

Basista, kontrabasista, sideman, muzyk sesyjny i studyjny. Współpracuje z takimi artystami jak m. in. Zbigniew Wodecki, Urszula Dudziak, Mitchel Forman, z Krzesimirem Dębskim- przy produkcjach filmowych. Od 17 lat współtworzy oprawę muzyczną „Szansy Na Sukces”,  na stałe związany z warszawskim Teatrem „Buffo”.