Zobacz profil na Facebooku

Muzycy

Mariusz Dubrawski

Mariusz Dubrawski

 

Pianista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny – absolwent klasy fortepianu Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu prof. Teresy Manasterskiej (1987). Bezpośrednio po studiach pianistycznych dostaje propozycję pracy na Wydziale Wokalno – Aktorskim tej Uczelni ( obecnie Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina). Pianista w klasach śpiewu prof. Janiny Skalik, prof. Zdzisławy Donat, a obecnie w klasie prof. Jerzego Knetiga.

Prowadzi aktywną działalność artystyczną. Współpracuje z czołówką polskich artystów.

Klaudiusz Baran

Klaudiusz Baran

Akordeonista i bandoneonista, absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, oraz Conservatoire Paul Dukas w Paryżu. Laureat prestiżowych krajowych i międzynarodowych konkursów, nagrody Fryderyka w 2003 r. za płytę z dziełami A. Piazzoli. Koncertuje solo, zespołami kameralnymi i orkiestrą. Uczestnik  licznych festiwali w Polsce i za granicą. Wykładowca na międzynarodowych kursów interpretacji muzycznej,  Prodziekan Wydziału Instrumentalistyki UM im. F. Chopina w Warszawie. www.klaudiuszbaran.art.pl

Piotr Olszewski


Piotr Olszewski

Gitarzysta jazzowy, aranżer, pedagog, absolwent  Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej AM w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy, laureat nagrody głównej na I Konkursie Gitarzystów Jazzowych- Gitar City 1996. Zajmuje się  różnorodnymi  stylami muzycznymi: od piosenki, przez muzykę instrumentalną do jazzu, który pozostaje w głównym obszarze jego zainteresowań.

Jacek Pelc

Perkusista, leader, kompozytor, redaktor naczelny magazynu Top Drummer. Od początku lat 80 na profesjonalnej estradzie, festiwalach, w salach koncertowych i studiach nagraniowych z elitą wybitnych muzyków jazzowych. www.pelc.polishjaz.com www.topdrummer.pl
Kluczowe hasła dla wyszukiwarek internetowych: Jacek Pelc; GuDrumBa; City Jazz Trio; GuDrumBa Duet; GuDrumBa Duo.

Mirosław Wiśniewski

Mirek Wiśniewski

Basista, kontrabasista, sideman, muzyk sesyjny i studyjny. Współpracuje z takimi artystami jak m. in. Zbigniew Wodecki, Urszula Dudziak, Mitchel Forman, z Krzesimirem Dębskim- przy produkcjach filmowych. Od 17 lat współtworzy oprawę muzyczną „Szansy Na Sukces”,  na stałe związany z warszawskim Teatrem „Buffo”.