Festiwal im. Georgesa Brassensa Berlin-Basdorf 2011. – edycja specjalna- związana z 90. rocznicą urodzin i 30. rocznicą śmierci tego wybitnego twórcy i wykonawcy.

Justyna Bacz wystąpiła w pięciu koncertach prezentując m.in. piosenki Georgesa Brassensa, Barbary, Jacquesa Brela, Gilberta Becaud, a także kilka polskich utworów we francuskich wersjach.

Festiwal z udziałem 30 artystów z 8 krajów: Chile, Hiszpanii, Francji, Niemiec, Norwegii, Rosji, Włoch, Szwajcarii został zorganizowany przez stowarzyszenie „Festival Brassens” od 8  lat działające w Basdorf pod Berlinem. Wspaniała atmosfera i doskonała organizacja powodują, że impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród publiczności, jak i wykonawców z całego świata.  Wszystko to dzięki Marion Schuster i Jorgenowi.

Justyna Bacz miała zaszczyt i przyjemność wystąpić ze znakomitymi artystami takimi jak Michel Avallon i Dorine Duchez, Andrea Belli, Cathy Fernandez, a także z  wirtuozem gitary, chilijskim artystą Edouardo Peralta.  www.eduardoperalta.bligoo.com

Więcej o festiwalu: www.festival-brassens.info

Wkrótce relacja foto/video